EKO!RETURN

Produkt, który oferujemy powstał z folii, która posiada takie certyfikaty jak: EuCertPlast oraz Certified by RecyClass 90% recycled plastic – co to oznacza? Jest to produkt, który powstał w celu realnego wpływu na ochronę środowiska przez wykorzystanie surowców wtórnych podczas procesu produkcji – Jest to produkt z recyklingu. Czy wiesz, że średnio 1kg folii EKO!RETURN (nazwa handlowa), który został wyprodukowany z recyklatu to średnio 2kg śladu węglowego mniej w porównaniu z produkcją folii z surowca pierwotnego? Sprawdź w naszym specjalnym kalkulatorze o ile średnio możesz zredukować ślad węglowy wybierając ten produkt.

STAN!DARD

Oferowana przez nas folia STAN!DARD wyróżnia się wysoką odpornością, odpowiednią kleistością, łatwo się naciąga i rozwija. Na rynku można spotkać różne „standardy” jeżeli chodzi o folię stretch. Niestety ich jakość często pozostawia wiele do życzenia, dlatego pragniemy zwrócić szczególną uwagę na nasz STAN!DARD. Jakość wszystkich naszych produktów jest bardzo ważna w realizacji naszej misji, dlatego przykładamy do tego bardzo dużą wagę. Ze względu na różne potrzeby naszych Klientów możemy dowolnie spersonalizować produkt – jego kolor, wagę, grubość folii (mikronów) – kompleksowo doradzamy i często testujemy kilka wariantów przed pierwszym docelowym zamówieniem.

ONLY!FOL

Folia stretch ONLY!FOL jest produktem opracowanym w specjalnej technologii – rolka nie posiada papierowej gilzy. Do korzystania z folii przeznaczony jest plastikowy dyspenser wielokrotnego użytku. Co zyskujemy dzięki temu rozwiązaniu? Korzyści jest co najmniej kilka. Po pierwsze to rozwiązanie uciążliwego problemu z utylizacją papierowych tuby, pozostałych po folii. Magazynowanie czy walające się gilzy po całym magazynie – z folią stretch ONLY!FOL to przeszłość. Brak utylizacji oznacza zaoszczędzony czas oraz pieniądze. Folia stretch ONLY!FOL to produkt, który idealnie wpisuje się w koncepcję zrównoważonego rozwoju dbając o naturę przez ograniczenie produkcji papierowych tub.

Folia stretch maszynowa służy do zabezpieczenia wszelkiego rodzaju ładunków – szczególnie w transporcie i logistyce magazynowej. Doskonale nadaje się do owijania palet w dużych zakładach produkcyjnych. Trudno wyobrazić sobie dzisiejszy transport bez folii stretch.

Folii stretch maszynowej używa się jak sama nazwa wskazuje za pomocą specjalnej maszyny tzw. owijarki. Preferowana przez firmy gdzie ilość wysyłek dziennych jest bardzo duża i opłaca się automatyzacja owijania palet. Maszyna jest wydajniejsza od człowieka i się nie męczy. Stretch maszynowy to także oszczędność folii i większa kontrola jej zużycia – maszyna za każdym razem zużywa bardzo zbliżoną ilość folii. Przy pracy człowieka z ręczną folią ciężko jednoznacznie sprawdzić jej zużycie – ktoś owija mniejszą, a ktoś większą ilością folii stretch.

Nasza firma oferuje trzy różne folie stretch: EKO!RETURNSTAN!DARD oraz ONLY!FOL. Folie oprócz rodzaju surowca z jakiego są zrobione (czy z oryginału czy z regranulatu), sposobu nawoju (na papierowej gilzie lub bez niej) wewnątrz swojej grupy mogą różnić się także:

Wagą rolki, kolorem czy grubością.

Zależy nam, aby nasi Klienci wybierali produkty, które będą najlepiej odpowiadały Ich potrzebom. Mogłoby wydawać się to proste – to przecież tylko folia stretch… No właśnie czy tylko? Gwarantujemy, że powiedzenie „to tylko folia stretch” już dawno odeszło do ”lamusa”, a my znamy się na naszej pracy i potrafimy robić to na najwyższym poziomie.

Chętnie przeprowadzimy z Państwem rozmowę, dzięki której w łatwy i przyjemny sposób dobierzemy odpowiednie rozwiązanie, które w Państwa firmie sprawdzi się najlepiej.